Новини міста Нікополь http://nikopol.osp-ua.info/ Новини міста Нікополь uaSun, 19 Nov 2017 06:38:20 +0200 <![CDATA[Цими вихідними у Нікополі розпочнеться опалювальний сезон]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-112346.html Tue, 18 Oct 2016 14:36:43 +0300 <![CDATA[Цими вихідними у Нікополі розпочнеться опалювальний сезон]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-112302.html Mon, 17 Oct 2016 13:54:02 +0300 <![CDATA[Козацькими шляхами в Нікополі мандрували творчі колективи з усієї України]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-112301.html Mon, 17 Oct 2016 13:51:50 +0300 <![CDATA[У Нікополі почав діяти новий тариф на воду]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-112085.html Mon, 10 Oct 2016 14:54:08 +0300 <![CDATA[Нікополь:Ще раз про субсідії]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-112119.html Fri, 07 Oct 2016 14:05:37 +0300 <![CDATA[Нікополь:У територіальному центрі відзначили Міжнародний День людини похилого віку]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-112051.html Mon, 03 Oct 2016 14:58:12 +0300 <![CDATA[Нікопольці вшанували пам’ять жертв Бабиного Яру]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-111989.html Thu, 29 Sep 2016 17:15:54 +0300 <![CDATA[Нікополь:Покров невпинно наближається до свого ювілею]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-111914.html Tue, 27 Sep 2016 17:49:03 +0300 <![CDATA[Відзначення в місті Нікополі Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана в Україні]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-111913.html Tue, 27 Sep 2016 17:48:43 +0300 <![CDATA[У Нікополі пройшла презентація книги львівського письменника]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-111858.html Sat, 24 Sep 2016 19:44:03 +0300 <![CDATA[Нікополь:Аварійний будинок по вулиці Першотравнева, 24 перебуває під контролем МНС, поліції та міської влади]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-111796.html Thu, 22 Sep 2016 13:14:20 +0300 <![CDATA[Нікополь:Наука-Технології-Життя на «TECH-FEST INTERPIPE»]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-111738.html Wed, 21 Sep 2016 13:15:46 +0300 <![CDATA[Нікополь:До відома власників автомобілів!]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-111693.html Tue, 20 Sep 2016 14:19:26 +0300 <![CDATA[Нікопольський пологовий будинок отримав 4400 доз вакцини БЦЖ, які надійшли до області шляхом централізованого постачання за бюджетною програмою]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-111572.html Tue, 13 Sep 2016 17:48:33 +0300 <![CDATA[Нікопольчанка Оксана Ботурчук завоювала срібну медаль у Ріо!]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-111570.html Tue, 13 Sep 2016 17:45:32 +0300 <![CDATA[Нікополь:Жителі приватного сектору проводять звітні збори квартальних комітетів]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-111527.html Mon, 12 Sep 2016 16:48:53 +0300 <![CDATA[У Нікополі продовжують встановлювати дитячі майданчики]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-111225.html Mon, 22 Aug 2016 00:58:54 +0300 <![CDATA[Нікополь:По Днепру плывет корабль под флагом государства-агрессора]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-111123.html Mon, 15 Aug 2016 17:15:13 +0300 <![CDATA[Нікопольські депутати проголосували за національно-патріотичне виховання та вшанування подвигу Захисників України]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-110924.html Mon, 01 Aug 2016 16:48:06 +0300 <![CDATA[Нікополь:Вулиці Ізюмського та Княжа нарешті засвітилися]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-110885.html Fri, 29 Jul 2016 09:54:16 +0300 <![CDATA[Купання на міських пляжах більше не несе жодної небезпеки для здоров’я нікопольців!]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-110858.html Thu, 28 Jul 2016 11:05:11 +0300 <![CDATA[Нікополь:Запрошуємо долучитися до Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-110827.html Wed, 27 Jul 2016 13:26:22 +0300 <![CDATA[Нікополь:Перерахування субвенції на допомогу сім’ям з дітьми]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-110568.html Mon, 11 Jul 2016 17:27:05 +0300 <![CDATA[Нікополь:Визначили переможців скульптурного симпозіуму]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-110487.html Thu, 07 Jul 2016 14:11:31 +0300 <![CDATA[Нікополь:Як вплинуть на гаманці нікопольчан зміни в наданні субсидій з 1 травня 2016 року?]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-110413.html Tue, 05 Jul 2016 14:28:44 +0300 <![CDATA[Нікополь:Журналісти Дніпропетровщини занурились у «Серце великої Скіфії»]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-110231.html Thu, 23 Jun 2016 14:26:07 +0300 <![CDATA[Нікополь:Переселенцям вручили ключі від нових помешкань]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-110199.html Wed, 22 Jun 2016 14:41:42 +0300 <![CDATA[Нікополь:До тарифу на послуги з водопостачання тепер додали вартість повірки лічильників]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-110198.html Wed, 22 Jun 2016 14:37:58 +0300 <![CDATA[Нікополь:17 червня — Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-110122.html Fri, 17 Jun 2016 18:45:10 +0300 <![CDATA[В Нікополі триває благоустрій міста]]> http://nikopol.osp-ua.info/idxnews-109979.html Mon, 13 Jun 2016 14:49:45 +0300